I virtualus respublikinis instrumentinės muzikos konkursas „Garsų sūkury“

Šiuo metu, kaip ir visose šalies mokyklose, taip ir Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje ugdymas vyksta nuotoliniu būdu. Tačiau mokytojai bei mokiniai ne tik dirba nuotolinėse pamokose, bet ir išbando savo gebėjimus virtualiuose konkursuose.  Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos mokytojai ne tik ruošia mokinius dalyvauti įvairiuose konkursuose, tačiau ir patys rengia konkursus.

Šių metų vasario 15 d. Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokykloje įvyko I virtualus respublikinis instrumentinės muzikos konkursas „Garsų sūkury“. Konkurse  dalyvavo  iš  Akmenės, Pakruojo, Radviliškio, Joniškio, Šiaulių muzikos ir meno mokyklų.  Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Fortepijoninių ansamblių kategorijoje :  I vietos laureato diplomą laimėjo  Martyna Ripskytė ir  Monika Sabuckytė  (mokytoja Aušra Tiškevičienė)

II vietos laureato diplomą laimėjo Neda Stasiulytė ir Goda Stasiulytė  (mokytoja Daiva Stankuzevičienė)

Instrumentinių duetų kategorijoje :  II vietos laureato diplomą pelnė smuikininkių duetas  Viltė Grebeniukaitė ir Agota Tiulenevaitė (mokytoja Zita Gaškauskaitė)

II vietos laureato diplomą pelnė saksafonininkų duetas Vilius Adomaitis ir Gytis Adomaitis (mokytojas Eimantas Aušbikavičius)

II vietos laureato diplomą laimėjo akordeonininkų duetas Vilius Vitkauskas ir Benas Bilkštis (mokytoja Vilma Skrodenienė)

D Kategorijoje( lankantys antrąjį muzikos instrumentą):   I vietos laureato diplomą laimėjo Rokas Šeržentas ir Justinas Muižys (mokytoja Daiva Stankuzevičienė).

Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime sėkmės tolimesniuose konkursuose.