Diena: 2026-05-06
Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Mano saugi sala”
Mūsų mokyklos moksleivės – Auksė Kipšaitė ir Gabija Valentinaitė respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse ,,Mano saugi sala‘‘- laimėjo aukščiausią konkurso apdovanojimą – laureatų diplomus. Konkursą organizavo Tauragės meno mokykla. Konkurse dalyvavo moksleiviai iš dvidešimt trijų Lietuvos ugdymo įstaigų. Moksleivius konkursui rengė mokytoja metodininkė Vlada Ancevičienė.