Respublikinis mokinių kūrybinių darbų konkursas ,,Mano saugi sala”

Mūsų mokyklos moksleivės  – Auksė Kipšaitė ir Gabija Valentinaitė respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse ,,Mano saugi sala‘‘- laimėjo aukščiausią konkurso apdovanojimą – laureatų diplomus. Konkursą organizavo Tauragės meno mokykla. Konkurse dalyvavo moksleiviai iš  dvidešimt trijų Lietuvos ugdymo įstaigų. Moksleivius konkursui rengė mokytoja metodininkė Vlada Ancevičienė.